ארגזי תאורה- אותיות מובלטות

 
DIESELDIESEL
GOLBARYGOLBARY
H. sternH. stern
HD -DAPHNA LEVNSONHD -DAPHNA LEVNSON
דפנה לוינסוןדפנה לוינסון
PinK LadyPinK Lady
FinesseFinesse
מיקימי, קניון ממילאמיקימי, קניון ממילא
ROTHSCHILDROTHSCHILD
בנדורהבנדורה
פרה אדומהפרה אדומה
עולם הממתקיםעולם הממתקים
מיני מחניודהמיני מחניודה
ארומה – אספרסו ברארומה – אספרסו בר
ZER 4UZER 4U
ROZAROZA
 אינגליש קייקאינגליש קייק
בנדורהבנדורה
ארומהארומה
בנדורהבנדורה
BEAUTY CAREBEAUTY CARE
Da CucinaDa Cucina
BEAUTY CAREBEAUTY CARE
GOLDGOLD
ORO GOLDORO GOLD
פאוזהפאוזה
MomentumMomentum
D.r ltelmanD.r ltelman
תמונה 5 (3)תמונה 5 (3)
Da CucinaDa Cucina
TwentyforsevenTwentyforseven
גולד טייםגולד טיים
בנדורהבנדורה
קפה אצל מוליקפה אצל מולי
באבאג'ים מאמאג'יםבאבאג'ים מאמאג'ים
דניהדניה
ארומה - צומת שוקתארומה - צומת שוקת
מגווןמגוון
יקי גולברייקי גולברי
 יקי גולברייקי גולברי
ההוא עם החולצותההוא עם החולצות
דפנה לוינסוןדפנה לוינסון
אייזלראייזלר
אורטופדיק פארםאורטופדיק פארם
ארגזי תאורה הם פתרון מושלם עבור שלטים מוארים לכל סוגי העסקים. מדובר באלמנט עיצובי מיוחד במינו, שהולך ותופס תאוצה בימים אלה. עדות לכך ניתן למצוא בעובדה שרשתות רבות מקפידות על עיצוב של ארגזי תאורה, שהופכים לחלק מהמיתוג ומהרוח של העסק. דוגמה מצוינת לרשת שעושה שימוש מושכל בארגזי תאורה, ניתן למצוא למשל ברשת בתי הקפה "ארומה".
ארגזי התאורה של רשת ארומה הם מסוג ארגזי תאורה אותיות מובלטות. הכוונה היא לכך שעל גבי השלט המכיל גופי תאורה עוצמתיים אך חסכוניים, מודבקות אותיות פרספקס שקוף בעובי של שני סנטימטר. על האותיות היוצרות את המילה "ארומה" מודבק טפט לבן שמעביר אור ואילו על האותיות שמרכיבות את המילים "אספרסו בר", מודבק טפט בצבע אדום שמעביר אור. הארגז עצמו בצבע שחור וכך נוצר ניגוד מושלם ושובה עין שלא ניתן להישאר אדיש אליו, המורכב מצבעים חזקים (אדום, שחור ולבן) ותאורה המבליטה את הטקסט, על רקע שחור הבולע את האור.
חשוב לציין שנית כי למרות שמדובר בגופים הצורכים חשמל, עדיין מדובר בכמות קטנה ביותר של חשמל. זאת הודות לנורות הלד המתקדמות, המספקות מקסימום עוצמה במינימום של תצרוכת חשמל. למעשה ארגזי התאורה המודרניים צורכים כל כך מעט חשמל, עד שבעלי עסקים רבים לא מכבים את השלטים בזמן שהעסק סגור. באופן הזה ניתן לשמור על נוכחות ועניין גם מחוץ לשעות הפעילות.
יש לציין כי ניתן לעצב את הארגז באמצעות אותיות PVC שאינן מעבירות אור וכך לשלב אלמנט עיצובי נוסף וליצור היררכיה בין המילים השונות: מילים מסוימות ששובות את העין בשנייה הראשונה שבה היא נחה על השלט כמו לדוגמה שם העסק ולעומתן מילים מסוימות שמרחיבות את היריעה, כמו לדוגמה המוטו של המקום. את הארגז ניתן גם לצפות למשל בטפט עם למינצייתUV ולשלוט על עוצמת התאורה במגוון אמצעים.

ארגזי תאורה - עבודה למומחים בלבד

לקבלת פרטים נוספים על ארגזי תאורה אותיות מובלטות או ארגזי תאורה שלטים מכורסמים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "השלט", המתמחה בתכנון וביצוע של כל סוגי השלטים, בטלפונים מספר 072-3270768, 02-6540832 או 050-5314696.